Moje reference

Fyzioterapeut biatlon

Lenku znám už jako juniorskou biatlonovou závodnici. Když skončila s aktivním závoděním a vystudovala fyzioterapii, oslovil jsem ji, zda by se mnou nechtěla spolupracovat jako fyzioterapeutka biatlonového reprezentačního družstva juniorů. Následně s týmem byla na několika reprezentačních soustředěních včetně juniorského mistrovství světa ve finském Kontiolahti v r.2012, odkud si juniorská štafeta přivezla stříbrnou medaili.

Protože sama zná, co sportovní zátěž obnáší, dokázala vždy klukům poradit s kompenzačním cvičením, odhalit jejich slabé stránky a poradit, jak na nich zapracovat. Nedílnou součástí její práce byl kineziotaping, který si kluci moc chválili. Doporučuji spolupráci s Lenkou všem, kteří hledají dobrého fyzioterapeuta se zkušenostmi z vrcholového sportu.

Vlastík Vávra
trenér juniorské biatlonové reprezentace

Komplexní pomoc mému tělu

S Lenkou spolupracuji už velice dlouho a s jejím profesním i lidským přístupem jsem vždy velmi spokojená. Vyřešila jsem s ní několik problémů od krční páteře přes problémy s ramenem a velice mi pomohla i s bolestí kyčlí a třísel v těhotenství.

Mohu jí jen a jen doporučit, návštěvy u ní jsou velice příjemné a hlavně mi vždy pomáhají! Určitě s ní budu spolupracovat i nadále a s radostí ji doporučuji všem svým známým…

Eva B.
maminka na plný úvazek

Sportovní fyzioterapeutka

Lenka je výborná fyzioterapeutka pro lidi, co sportují. Sama bývalá aktivní lyžařka, dobře ví, jaké nároky klade sport na pohybový aparát. Vždycky najde ty správné protahovací, balanční nebo uvolňovací cviky, ať jde o koleno, rameno, záda, zranění nebo jen přetížení. Několikrát mi hodně pomohla.

Daniel G.
sportovec tělem i duší

Zlaté ruce ;)

Chodil jsem k Lence po opakované luxaci ramene. V té době jsem byl reprezentant v severské kombinaci a Lenka mi pomohla se zase rychle vrátit do závodního procesu. Poradila mi další cviky, které mi pomáhají se udržovat ve formě a předejít bolestem zad, i když jsem teď pouze “kancelářská krysa”.

Razantní změna pracovního stylu mi hned přivodila problém s krční páteří, ale s tím Lenka také brzy zamávala. Vím, že se na ní můžu obrátit s jakýmkoliv problémem. Zlaté ruce ;)

Petr K.
bývalý reprezentant v severské kombinaci

Cviky a tejpování mě vrátilo rychle do hry

K Lence jsem začal chodit na rehabilitace po úrazu kolena. Skvěle mi pomohla s posilováním a tejpováním před operací i po operaci.

Díky tomu jsem se mohl vrátit velmi rychle zpět ke sportu. Díky!

Luboš B.
podnikající hráč krajské hokejové ligy